Йога

Будь-яке правильне фізичне навантаження, будь-які правильні фізичні вправи призводять до покращення нашого загального фізичного самопочуття. Йога в цьому питанні – одна з кращих. Після заняття йогою (якщо ви займаєтеся правильно) переживається приємний фізичний «післясмак».

Навіть такі елементарні речі, як дихання і ходьба починають приносити відчутне задоволення. З’являється приємна легкість в тілі, рухи стають плавними. Немає відчуття втоми і втрати енергії, навпаки відчувається явний її приріст – «виростають крила» З’являється відчуття приємного м’язового і розумового тонусу – хочеться жити і працювати! Також відчутно «прояснюється» в голові – з’являється ясність мислення і свідомості. І так практично після кожного заняття.

Регулярні заняття йогою рано чи пізно призводять до того, що подібний стан стає для нас нормою життя. Хороше самопочуття після занять і взагалі «по життю» – це візитна картка йоги. Її конкурентна перевага. Вона не забирає у нас енергію, а навпаки, щедро її дарує, просячи взамін небагато: невелика кількість нашого часу і цілком помірні наші зусилля.

Записатися на тренування