TRX

Вправи на TRX лежать в основі програми TRX Suspension Training – ефективної методики функціонального тренінгу з використанням власної ваги для опрацювання м’язів всього тіла. Заняття на тренажері TRX підходять для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки і ефективно сприяють розвитку сили, витривалості, гнучкості та рівноваги.

Правильне регулювання ременів (інструкції до застосування в комплекті) дозволить вам займатися з потрібним рівнем навантаження (від 5 до 100% своєї ваги), яка коригується різним коефіцієнтом стабілізації і дозволяє отримувати будь-яку бажану інтенсивність тренування, відповідну як новачкам, так і людям в ідеальній спортивній формі.

Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх м’язів, об’єднуючи в єдине ціле стабільність, рухливість, силу і гнучкість – те, що потрібно нам усім в повсякденному житті. Основний аспект цих тренувань – упор на гармонійний і ефективний розвиток м’язів-стабілізаторів (кор, core). Тренування з власною вагою виключає осьове навантаження на хребет, саме тому тренажер TRX стане незамінним і для підлітків.

Записатися на тренування