Басейн

25 м

Довжина

4

Доріжки

1.80 м

Глибина

Гідромасаж. Навантаження у воді максимально комфортне, тому ми пропонуємо поєднати відпочинок з гарним тренуванням у воді. Наш басейн розрахований, як для групових, так і для персональних тренувань, також Ви можете тренуватись самостійно, під наглядом чергового тренера.

360° 3D Tour

Вода без запаху хлору

Prominent

Італійська система очищення води без запаху хлору

Окислення / дезінфекція за допомогою УФ випромінювання і озону. Озон дозволяє звести до мінімуму використання белільного розчину, що містить активний хлор. Типовий раніше запах хлору остаточно зникне з басейнів, і купання стане чистим задоволенням. Важкі умови експлуатації не є проблемою для нашого обладнання дезінфекції УФ випромінюванням і озоном.

У басейні може трапитися всяке, на концентрацію хлору і значення pH і редокс впливають різні чинники. Системи ProMinent автоматично вимірюють і регулюють дозування, забезпечуючи постійне підтримання запропонованих номінальних значень.

Правила відвідування басейну в період карантину

  1. Відвідування басейну лише за попереднім записом.
  2. Всім відвідувачам при вході в обов'язковому порядку буде проводитися температурний скринінг. Особам з температурою тіла вище 37.2 або ознаками респіраторних захворювань буде відмовлено у відвідуванні.
  3. Заборонено використання багаторазових рушників і халатів (крім персональних рушників відвідувачів).
  4. Одночасне перебування на одній доріжці не більше 3-х чоловік. Згідно з постановою МОЗ №28 от 26.05.2020.

Записатися на тренування